Ana Sayfa

For English –>

Merhaba,

İsmim Erdal Bora. Bu siteden hayat, ruhsal gelişim ve aydınlanma konularında blog yazıları, makaleler paylaşıyorum ve ücretsiz yaşam danışmanlığı veriyorum. Picture 5.jpg

1978 yılında Türkiye’de doğdum ve hayatım boyunca Türkiye’de yaşadım. Eğitimimi Bursa Anadolu Lisesi, İTÜ Kontrol Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ve ODTÜ Yazılım Yönetimi Yüksek Lisans Programı ile tamamladım.

Teknik eğitimimle alakalı olarak 7-8 yıllık bir süre zarfında Yazılım Mühendisi, serbest girişimci ve şirket yöneticisi gibi görevlerde bulundum.

Epey zorlandığım bir dönemde şirketimi kapatmamla birlikte, hayatımın ana temalarından birisi olan insan tabiatını anlama konusuna daha fazla yoğunlaştığım ve kabuğumda kendimi tanımakla geçirdiğim yaklaşık bir 5 senelik dönem geçirdim ve bu dönem kendisini giderek kendimi huzurlu ve rahat hissettiğim ve içimden geldiğince yaşadığım bir yaşama bırakmaya başladı.Bu süreçte çok çeşitli kaynaklardan, değerli öğretmenlerden ve hayat tecrübemden edindiğim bilgiler oldu.

Sizlerle içimden geldiği gibi içimden akan ne varsa bu siteden geçtiğimiz yıllardan beri paylaşmaya başladım.

Dönem dönem yurt içinde ve dışında az sayıda kişiye yaşam danışmanlığı da verdim. 2016 Mart ayı itibarıyla bu konuda daha çok enerji paylaşımında bulunmaya karar verdim, bu konuda içimde bir paylaşım isteği duyuyorum.

Sitedeki Makalelere bu linkten, tüm yazılara sağ taraftaki menüden, ve yaşam danışmanlığı ile ilgili bilgiler olan sayfaya da buradan ulaşabilirsiniz. Paylaşımlarımdan gönlünüzce faydalanmanızı dilerim.

Sevgiler.

Erdal

 

Advertisements